Úvod » Starší žáci

Tréninkový zápas 23.5.2021 Jesenice : Mirovice 6 : 1

publikováno 24.05.2021

Po dlouhém čekání kvůli coronaviru jsme odehráli 1.tréninkový zápas proti st.žákům Mirovice. Výsledek hovoří za vše. Kluci předvedli moc hezký výkon. Vidět byla celá řada kombinačních akcí, míč jsme zbytečně netahali a kombinací jsme se dostávali přes vysoké stopery hostí. Kluci pochopili, že silou či rychlostí to přes vyspělé a starší hochy nepůjde. Střelecky jsme se prosadili hlavně ve 2.poločase, kdy jsme odskočili až na 6:0. V brance byl výborný Dominik Votruba, spolehlivě vybíhal a pomáhal obraně. Ta snad až na jediné zaváhání Honzy Stibora neudělala chybu. V záloze se mi líbil hlavně bojovník Matěj Mašek. Myslím, že výborně zahrál na podhrotu Martin Zrůbek, podržel balon, rozdával uličky a hlavně několikrát dobře zakončil. Matěj Hájek zase svým obvyklým způsobem motal hlavu i o 3 roky starším obráncům. Prostě pochvalu si zaslouží všichni.

Branky: M.Hájek, R.Slaba, P.Chocholoušek, M.Zrůbek, O.Poslušný, V.Cibulka